Naposledy zobrazené

phone

   
DOPRAVA AŽ DO
PREVÁDZKY


phone

      OSOBNÝ
      ODBER


financovanie

     FINANCOVANIE
     PROJEKTOV


    phone PROFESIONÁLNY
     SERVIS

 

Vinotéka - Knižnica na víno GEMM, dvojdverová

Kód produktu: WL5 / 222 - 226
Výrobca: GEMM
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 21 dní
Cena na vyžiadanie

Brera Wine Display je perfektným riešením pre všetky typy priestorov; extrémne prispôsobiteľná zobrazovacia jednotka, perfektná na udržanie vášho vína pri správnej teplote s elegantným dizajnom, ktorý prináša hodnotu do výstavných miestností, pivníc, reštaurácií a domov. Aby sa vyhovelo všetkým potrebám a požiadavkám na skladovanie, je Wine Display k dispozícii v rôznych výškach, 135 cm a 210 cm, as rôznou kapacitou na skladovanie fliaš.
Elegantné, prispôsobiteľné a navrhnuté s maximálnou pozornosťou na detail: ideálne na zobrazenie vašich najlepších vín

Osvetlenie

Systém osvetlenia interiéru pozostáva z LED svetiel, ktoré odrážajú oceľ a sklo a vylepšujú vystavené fľaše.
Intenzitu svetla je možné nastaviť aj pomocou diaľkového ovládača (voliteľné).

Dvere

Brera: žiarivá a elegantná vínna pivnica s plnými sklenenými dverami, vďaka ktorým sú exponované fľaše atraktívne. Dvere majú dvojité zasklenie so sklom s nízkou emisivitou, ktoré obsahuje tepelné rozptyly a čiastočne znižuje slnečné svetlo. Rám, na ktorom sú zavesené dvere, má obvodový odpor, ktorý eliminuje kondenzáciu.

Skladovanie/vystavovanie

K dispozícii je rafinovaná škála vnútorných štruktúr na uchovávanie fliaš, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali všetkým osobným potrebám alebo požiadavkám na vystavenie alebo skladovanie. K dispozícii sú 4 špeciálne zobrazovacie štruktúry: police, vrátane rúrkových, z nehrdzavejúcej ocele alebo kolísky a police z odolného priehľadného plexiskla.

Personalizácia

Na požiadanie možnosť prispôsobiť knižnicu vína rôznymi farbami (napr. Zlato, lesklá čierna, matná čierna, biela, červená atď.).

Ovládanie

Iba správne teploty na zaistenie spokojných znalcov. Chladená biela, červená bez problémov pri teplote v pivnici. Aj tí najnáročnejší zákazníci budú spokojní. Termostat bol vkusne navrhnutý a ponúka technologickú fascináciu dotykovej obrazovky, ktorá dodáva tejto štýlovej vitríne šmrnc.

 


gemm

 
 

 

Rozmery 155 x 50 x 220 (222) - 260 (226)
Teplotný rozsah  +4°C/+16°C
Klimatická trieda 4 (+38°C)
Napájanie 230V/50Hz
Objem 350 L
Počet dverí 1
Počet políc 7
Počet fliaš 100
Výkon 360W
Chladivo R-290

 

KATALÓG