Naposledy zobrazené

phone

   
DOPRAVA AŽ DO
PREVÁDZKY


phone

      OSOBNÝ
      ODBER


financovanie

     FINANCOVANIE
     PROJEKTOV


    phone PROFESIONÁLNY
     SERVIS

 

Zmrazovač pohárov GF1000 - FRUCOSOL

OBĽÚBENÝ PRODUKT
Kód produktu: GF1000
Výrobca: FRUCOSOL
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 7-10 dní
Cena: 714
595 Cena bez DPH
KS

Zmrazovač pohárov GF1000 od FRUCOSOL instatne zmrazí všetky typy pohárov.  Môže byť nainštalovaný na akomkoľvek mieste, nepotrebuje veľa miesta, vzhľadom na rozmery. Zlepšuje chuť vašich nápojov a koktailov, pretože nepridáva žiadnu chuť topiaceho sa ľadu. Ideálne pre šampanské a biele vína, pretože v nich udržuje uhličitan, ktorý obsahuajú. Ideálny aj pre nápoje ako je whisky, brandy, cognac a pod. Poskytuje väčšiu hygienu pre službu, pretože poháre sú sterilizované procesom mrazenia. Zlepšuje kvalitu služby s nízkymi nákladmi. Rozlišovací prvok pre vaše podnikanie, nástroj, ktorý ochladzuje a sterilizuje vaše poháre a šálky za pár sekúnd. Vďaka nápaditému dizajnu je pre zákazníkov príťažlivý.
Vhodný najmä do hotelov, barov, reštaurácií, klubov, klubovní,  alebo salónikov. Je ideálny pre akékoľvek podnikanie. Vďaka svojej konštrukcii je vhodný pre akýkoľvek priestor a povrch; okrem toho je vďaka manuálnemu systému práce praktický, rýchly a ľahko použiteľný. Vyrobený je z nerezovej ocele.

Zmrazovač pohárov je dodávaný spoločne s ventilom a pripojením, preto jediné, čo musíte urobiť je, že pripojíte hadicu k CO2.

 

Frucosol

vyrobené v Španielsku

 
 
Rozmery (Š x H x V) 13 x 27 x 41 cm
Osvetlenie LED svetlo puls aktivácie plynu
Batéria LED AA (1,5 V) x 2
Maximálna spotreba 0,3 A
Napätie 230 - 110 V / 50 - 60 Hz
Pripojenie na kvapalný plyn C02 s ponornou trubicou
Izbová teplota  nižšia ako 30 °C
Čistá hmotnosť 4,3 kg

Katalóg FRUCOSOL

Katalóg FRUCOSOL