phone

   
DOPRAVA AŽ DO
PREVÁDZKY


phone

      OSOBNÝ
      ODBER


financovanie

     FINANCOVANIE
     PROJEKTOV


    phone PROFESIONÁLNY
     SERVIS

 

Zmrazovač pohárov - MAXIMA

OBĽÚBENÝ PRODUKT
Výrobca: MAXIMA
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: 09403000
Dostupnosť: do 7-10 dní
Cena: 330
275 Cena bez DPH ks

Zmrazovač pohárov od MAXIMA instatne zmrazí všetky typy pohárov.  Môže byť nainštalovaný na akomkoľvek mieste, nepotrebuje veľa miesta, vzhľadom na rozmery. Zlepšuje chuť vašich nápojov a koktailov, pretože nepridáva žiadnu chuť topiaceho sa ľadu. Ideálne pre šampanské a biele vína, pretože v nich udržuje uhličitan, ktorý obsahuajú. Ideálny aj pre nápoje ako je whisky, brandy, cognac a pod. Poskytuje väčšiu hygienu pre službu, pretože poháre sú sterilizované procesom mrazenia. Zlepšuje kvalitu služby s nízkymi nákladmi. Rozlišovací prvok pre vaše podnikanie, nástroj, ktorý ochladzuje a sterilizuje vaše poháre a šálky za pár sekúnd. Vďaka nápaditému dizajnu je pre zákazníkov príťažlivý.
Vhodný najmä do hotelov, barov, reštaurácií, klubov, klubovní,  alebo salónikov. Je ideálny pre akékoľvek podnikanie. Vďaka svojej konštrukcii je vhodný pre akýkoľvek priestor a povrch; okrem toho je vďaka manuálnemu systému práce praktický, rýchly a ľahko použiteľný. Vyrobený je z nerezovej ocele.

Zmrazovač pohárov je dodávaný spoločne s ventilom a pripojením, preto jediné, čo musíte urobiť je, že pripojíte hadicu k CO2.

 

Maxima

 

Rozmery (Š x H x V) 13 x 27 x 41 cm
Osvetlenie LED svetlo puls aktivácie plynu
Batéria LED AA (1,5 V) x 2
Maximálna spotreba 0,3 A
Napätie 230 - 110 V / 50 - 60 Hz
Pripojenie na kvapalný plyn C02 s ponornou trubicou
Izbová teplota  nižšia ako 30 °C
Čistá hmotnosť 4,3 kg

Katalóg FRUCOSOL

Brožura