doprava zdarma DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

osobný odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS
financovanie FINANCOVANIE
PROJEKTOV

Box na kysnutie cesta – EVERLASTING

Výrobca: EVERLASTING
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: BOX
Dostupnosť: do 60 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Box na kysnutie cesta od spoločnosti EVERLASTING je výsledkom dlhoročných skúseností v oblasti profesionálneho chladenia, ktoré umožnili vytvoriť tento nový systém určený na automatizovanie kvasiaceho procesu. Hlavným cieľom tohto projektu bolo oslobodiť pekára od záťaže nočnej práce, ale súčasne zaviesť systém, ktorý by mohol zaručiť vyššiu kvalitu kysnutia v porovnaní s tradičnými kysiarňami. Tento jednoduchý, cenovo dostupný, ale efektívny systém nevyžaduje žiadnu údržbu, ani pravidelné výmeny súčiastok!

Kontrolované kvasenie sa zvyčajne používa na pečivo a chlebové cesto a spočíva v presnom riadení teploty, vlhkosti a času. Tento box na kysnutie je schopný zastaviť alebo spomaliť kvasenie a udržať cesto v stabilných podmienkach až 72 hodín. Fáza kvasenia sa potom automaticky začína v nastavenom čase. Celý proces pozostáva zo 4 krokov: chladenie, skladovanie, príprava na kvasenie a kvasenie.

Box je pred dodaním poskladaný a otestovaný. Balenie obsahuje všetky inštalačné pokyny a príslušenstvo.

Špeciálny systém distribúcie vzduchu
Systém pozostávajúci z kanálov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú umiestnené v stenách a strope boxu, zabezpečuje rovnomerné a nepriame prúdenie vzduchu na cesto.

Everlasting - kvasenie cesta

Everlasting - kvasenie cesta

Konštrukcia boxu
Skladá sa z modulárnych panelov s izoláciou z ekologického expandovaného polyuretánu (hrúbka 70 mm) s vnútornou a vonkajšou stranou z bielych plastifikovaných oceľových plechov. 30 mm izolovaná podlaha s vrchnou vrstvou z protišmykového materiálu s hrúbkou 10 mm. Taktiež disponujú vnútorným LED osvetlením a zámkom na kľúč. Boxy sa dodávajú "na mieru", čiže v rôznych rozmeroch presne podľa vašich potrieb.

Everlasting - Box

Everlasting - BOX

Chladiaci systém

  • externá zvukotesná chladiaca jednotka, ktorá zaisťuje vysokú vlhkosť a výkon aj v prípade nízkej rýchlosti ventilácie (možnosť umiestniť až 15 metrov od boxu)
  • výkonné výparníky s antikoróznou úpravou
  • chladiaci plyn R452A
  • výrobník pary pomocou výhrevného káblu s bojlerom z nehrdzavejúcej ocele

chladiaca jednotka boxu

Ovládací panel
Dotykový ovládací panel s TFT grafickým displejom poskytuje plnú kontrolu nad kvasením, menu v 5 jazykoch, graf na zobrazenie procesov, možnosť vytvorenia vlastných programov a jednoduché a rýchle ovládanie. Rozhranie na pripojenie dozorných systémov.

ovládací panel

pekárenský box na kysnutie cesta EverlastingBox na kysnutie cesta vyrobený v talianskuCertifikát EVERLASTING 

Rozmery na mieru
Kapacita vozíkov min. 1 x EN 60x40 cm / 1 x EN 60x80 cm
max. 24 x EN 60x40 cm /  12 x EN 60x80 cm
Hrúbka izolácie 70 mm
Nápájanie 230 V / 50 Hz
Chladiaci plyn R452a